برندهای ما

REDIST | REDONE | GALASHOW | FORCEONE
redist

REDIST

برند ردیست از سال 1393 در بازار ایران حضور پیدا کرده و با حضور در اکثر آرایشگاه‌ها و فروشگاه‌های کشور توانسته سهم بازار قابل توجهی برای خود جلب کند از این رو این برند در کشورهای اروپایی و آمریکایی هم حضور پر نقشی را دارا است برند ردیست شامل محصولات بهداشتی که محصولات مراقبت پوست و مراقبت مو و مراقبت بدن را را در بر می‌گیرد. کارخانه سازنده محصولات ردیست و ردوان در آینده نزدیک تصمیم به تولید محصولات آرایشی را دارد. از این رو تلاش برای فراهم کردن زمینه‌های تولید و فروش برای شرکت سازنده در کشور ایران یکی از سیاست‌های بلند پایه محسوب می‌شود. این برند در کشور ترکیه تولید و در 90 کشور دنیا عرضه و مصرف می‌شود.

مشاهده گالری تصاویر

REDONE

برند ردوان از سال 1393 در بازار ایران حضور پیدا کرده و با حضور در اکثر آرایشگاه‌ها و فروشگاه‌های کشور توانسته سهم بازار قابل توجهی برای خود جلب کند از این رو این برند در کشورهای اروپایی و آمریکایی هم حضور پر نقشی را دارا است برند ردیست شامل محصولات بهداشتی که محصولات مراقبت پوست و مراقبت مو و مراقبت بدن را را در بر می‌گیرد. کارخانه سازنده محصولات ردیست و ردوان در آینده نزدیک تصمیم به تولید محصولات آرایشی را دارد. از این رو تلاش برای فراهم کردن زمینه‌های تولید و فروش برای شرکت سازنده در کشور ایران یکی از سیاست‌های بلند پایه محسوب می‌شود. این برند در کشور ترکیه تولید و در 90 کشور دنیا عرضه و مصرف می‌شود.

مشاهده گالری تصاویر

GALASHOW

شرکت الهام جین در تاریخ 1388/04/23 با شماره 17748 در کرج به ثبت رسید و در حال حاضر با مجوز شماره 206652 صادره به تاریخ 1395/08/04 مشغول فعالیت تولید و عرضه ( انواع محصولات آرایشی و بهداشتی و سلولزی ) می باشند. محصولات این شرکت با برند گالاشو به بازار عرضه می شوند .

مشاهده گالری تصاویر

FORCEONE

توضیحات در خصوص برند forceone

مشاهده گالری تصاویر